PRAGMEL SP. Z O.O.

... partner Waszych inwestycji

Nasza idea i wartości

Jesteśmy niezawodnym i rzetelnym partnerem w dziedzinie instalacji elektrycznych i serwisu agregatów prądotwórczych.  Przez 50 lat działalności Firma Pragmel dostosowuje się do najnowszych usprawnień technologicznych, z których znane są nasze projekty elektryczne.

W Polsce od 1998 roku firma Pragmel Sp. z o.o. pomaga rozwijać się zarówno inwestorom krajowym, jak i zagranicznym. Jesteśmy liderem w swojej branży na terenie województwa mazowieckiego, ale nasza działalność obejmuje również cały kraj, dzięki czemu idea firmy – kompleksowa realizacja inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych w budownictwie i przemyśle – jest realizowana w stu procentach, z właściwą i budowaną przez lata sumiennością.

Co nas wyróżnia?

Od samego początku stawiamy na trzy fundamentalne wartości: jakość, solidność i profesjonalizm. Dzięki temu nasza firma zyskuje sobie sympatię klientów, którzy zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie i szybką reakcję na ich potrzeby związane bezpośrednio z realizacją inwestycji budowlanych oraz zmianami w projektach elektrycznych. Bezwzględnie przestrzegamy terminowości świadczonych usług zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem prac. Posiadamy także cenny zespół doświadczonych pracowników, których wieloletni staż pracy jest siłą naszej firmy.

Poznaj pełną gamę naszych usług

Nasze ogromne doświadczenie obejmujące projekty oraz instalacje elektryczne czyni nas solidnym i wiarygodnym partnerem w inwestycjach. Serwis agregatów prądotwórczych oraz przegląd instalacji elektrycznej to tylko jedne z wielu aspektów naszej działalności.

Zgrany zespół i wysokie kompetencje

Zespół firmy Pragmel Sp. z o.o. składa się z wykwalifikowanych specjalistów z branży elektrycznej. Nasi fachowcy posiadają szeroką wiedzę z zakresu projektowania oraz wykonywania instalacji elektrycznych i automatyki w budynkach komercyjnych, przemysłowych, prywatnych i publicznych.

W Pragmel Sp. z o.o. możesz liczyć na:

  • Szybką i profesjonalną pomoc koncepcyjną.
  • Wyszukanie rozwiązań technicznych.
  • Oszacowanie i wycenę projektu
  • Terminowość.
  • Projekty elektryczne wykonawcze i dokumentacje powykonawcze.
  • Indywidualną pomoc techniczną dla naszych klientów.

 

Posiadamy własny dział projektowy, dział serwisu i  utrzymania instalacji elektrycznych oraz serwis agregatów prądotwórczych. W naszej firmie swoją pasję rozwija łącznie kilkudziesięciu pracowników, wśród których znajdują się m.in.: inżynierowie budowy, brygadziści, pomiarowcy, automatycy, wykwalifikowani elektromonterzy oraz projektanci. Doświadczenie i kreatywność naszego zespołu są gwarantem zadowolenia klienta już na samym wstępie współpracy.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

KONTAKT

Pragmel Sp. z o.o.
ul. Warszawska 264
05-092 Łomianki

pon. - pt.
8:30 - 16:30